fbpx
          

Par mums

Uzņēmums ar  14 gadu pieredzi!

Savu darbību jaunu automobiļu tirgū esam uzsākuši 2007. gadā kā KIA automobiļu oficiālais dīleris Latvijā un ilgus gadus uzņēmums bija pazīstams kā „Kia Automobiles”. Saistībā ar uzņēmuma turpmāko izaugsmi un attīstību automobiļu tirgū 2013. gada rudenī nosaukums tika mainīts uz „Forum Auto”.

Palielinoties apjomam, vēlējāmies esošajiem un potenciālajiem klientiem nodrošināt apkalpošanu un servisu, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem.

Līdz ar to no 2014. gada 02. janvāra esam vēruši durvis pilnīgi jaunam pilna servisa autocentram - Kārļa Ulmaņa gatvē 101, Rīgā/Mārupē, kas uz doto brīdi ir oficiālā pārstāvniecība Latvijā Kia, Cadillac un Peugeot auto zīmoliem.

„Forum Auto” autocentrs nodrošina ne tikai jaunu automobiļu iegādes iespējas, bet arī servisa pakalpojumus.

Speciālās līzinga un apdrošināšanas programmas, ko izstrādājis „Forum Auto” sadarbībā ar visām bankām, līzinga un apdrošināšanas kompānijām, ļauj maksimāli samazināt procentu likmi un līdz minimumam samazināt dokumentu noformēšanas formālās procedūras.

Vēl viens pluss – iespēja nomainīt jebkuras markas jūsu veco automašīnu pret jauno KIA, CADILLAC vai PEUGEOT.

„Forum Auto” tika izstrādātas arī īpašas pirkšanas un apkalpošanas programmas korporatīviem klientiem. Tajās uzņēmumiem paredzētas īpašas atlaides, izdevīgi līzinga nosacījumi un tālāka autoparka servisa apkalpošana.


„Forum Auto” personāls uzklausīs ikviena klienta vēlmes un vajadzības, cenšoties tās kvalitatīvi un operatīvi risināt.

LABAS PRAKSES KODEKSS

Forum Auto ir Tallina Kaubamaja Groupp AS sastāvdaļa

Tallinna Kaubamaja Grupp AS un tās meitasuzņēmumu (turpmāk tekstā - Grupa) mērķis ir būt Igaunijas tirdzniecības nozares flagmanim un vienam no Baltijas reģiona veiksmīgākajiem biržā kotētajiem uzņēmumiem.  Grupas misija ir būt pirmajai izvēlei saviem klientiem, augstu vērtētam darba devējam saviem darbiniekiem, un uzticamam investīciju objektam saviem akcionāriem. 

Grupai ir nozīmīga savu pamatvērtību un priekšzīmīgas uzņēmējdarbības principa ievērošana ikdienas darbībā. Grupas pamatvērtības ir godīgums - mēs esam atklāti, patiesi un nesagrozam patiesību; rūpes - mēs esam draudzīgi, izpalīdzīgi un gatavi meklēt risinājumus; uzticamība - mēs pildām savus solījumus un ievērojam noteikumus; inovatīvisms - mēs esam atvērti inovatīvām un mūsdienīgām idejām un cenšamies vienmēr būt vienu soli priekšā; vides apziņa - mēs rūpējamies par apkārtējo vidi un iespējami taupīgi izmantojam resursus.

Labas prakses kodeksa mērķis ir apkopot un definēt būtiskākos principus, ko Grupas darbiniekiem un sadarbības partneriem ir jāievēro savā darbībā. Labas prakses kodekss ir Grupas ilgtermiņa uzņēmējdarbības stratēģijas daļa. Grupa jebkuros apstākļos sagaida no saviem darbiniekiem un sadarbības partneriem godīgu, ētisku un likumpaklausīgu rīcību.

Savā darbībā Grupa balstās uz valsts iekšējām un starptautiskajām vadlīnijām un pamatprincipiem, tajā skaitā uz Finanšu inspekcijas Sabiedrības labas vadības praksi, OECD starptautiskiem uzņēmumiem izstrādātajām vadlīnijām un ANO uzņēmējdarbības un cilvēktiesību pamatprincipiem, un, pamatojoties uz tiem, ir izstrādāts arī šis labas prakses kodekss.

Lejupielādēt, labas prakses kodeksu šeit > > >

Pilna servisa autocentra darba laiks: 

  P - Pk    S
Autosalons
9:00-18:00     slēgts
Autoserviss 
8:00-18:00   slēgts
Rezerves daļas
8:00-18:00   slēgts
Virsbūves remonts 
8:00-18:00   -
Administrācija 
9:00-17:00   -

 Sv - autocentrs nestrādā

Dārgie apmeklētāji!

Izprotot valstī pieņemtos drošības pasākumus, Forum Auto autocentram uz laiku ir mainīts darba laiks un apkalpošanas forma! Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

 

„Forum Auto” SIA

Kārļa Ulmaņa gatve 101, Rīga/Mārupe,
Mārupes nov., LV-2167, Latvija

Vienotais reģistrācijas Nr. 40003930147
Nodokļu maksātāja Nr. LV40003930147
Banka: A/S „Swedbank”, kods HABALV22
Konta Nr. LV23HABA0551016922223

 

Forum Auto - Oficiālais pārstāvis Latvijā                      T (+371) 67 320 044        F (+371) 67 830 717             Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   

 

Informējam, ka Forum Auto savās tīmekļa vietnēs pakalpojumu uzlabošanas, statistikas un mārketinga mērķiem izmanto sīkdatnes (Cookies).
Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit

United Kingdom gambling site click here